Woda wielu imion i magicznych mocy

Chemia w szkole może nie wydała się łatwym przedmiotem, ale i tak były rzeczy proste jak barszcz. Na przykład woda.

A potem człowiek dorasta, wchodzi w internet i okazuje się, że woda pamięta, ma uczucia, a wsadzona do zamrażalnika i wyjęta nabiera tajemniczej zajebistości.

Bo tak zwykła to wcale człowieka nie nawodni, tylko w ogóle raczej coś knuje i chce nas wszystkich powoli wykończyć.

róża hajkuś lekarz dla dzieci woda

Więc skoro zwykła woda się okazała taką skomplikowaną, pamiętliwą istotą, to ja się pytam, dlaczego nikogo nie obchodzi, że ja na przykład nie mam ochoty oddychać tlenem, co pamięta wojnę? I kiedy wreszcie jakiś internetowy celebryta zacznie sprzedawać taką mieszaninę oddechową, gdzie gazy będą pamiętać tylko dobre rzeczy? Jak ludzie się kochają, bąbelki śmieją, a Polska wygrywa mistrzostwa w piłkę nożną. I może bym chciała chodzić nogami tylko po takiej ziemi, która naprawdę dba o ludzkie zdrowie. Mnie na mojej podkarpackiej ziemi zależy, ale czy jej zależy? Nie wiem, sygnały zwrotne są jakieś słabe.

Więc czekam na ten wspaniały czas, gdy internetowi celebryci i wszelkiego przekroju biznesmeni zainteresują się nie tylko tym, co czuje i pamięta woda, i ile jej rodzajów można wymyślić w 5 sekund. Bo jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które czekają w kolejce, by zająć się również ich uczuciami!

Wpis zainspirowany jedną z „insta-celebrytek”, która ma na ten moment 270 tysięcy! obserwujących, a przekonuje całkiem na poważnie, że woda wsadzona do zamrażalki i potem rozmrożona ma szczególne moce.

Więcej o bredniach, udających medycynę, jak zwykle na INSTAhttps://www.instagram.com/roza_lekarzdladzieci/GRAMIE.