Ja, Róża, „Wschodząca gwiazda polskiej blogosfery”

Mam nadzieję,że już cały wszechświat wie, że ja, Róża, błyszczę RANKINGU JASONA HUNTA Wpływowych blogerów za rok 2019 w kategorii „Wschodzących Gwiazd Blogosfery”.

Wschodzące gwiazdy polskiej blogosfery 2019

Największą satysfakcję mam z tego, że to wszystko się stało naprawdę. Bez lajków za hajs, bez ugadywania się na boku „ja cię polecę, jak ty mnie polecisz”, bez pokazywania się z ludźmi, których wcale nie znam albo nie cenię tylko po to, że może to zwiększy mój zasięg w internecie. Jeśli ktoś się na moim profilu na instragramie pojawia to dlatego, że go szanuję, bo cenię Wasze zaufanie i ręczę za to, o czym tu mówię. 
#WowWow#RóżaNibyKmicic#LubLeonidas

Dekrety Królowej

Dość biadolenia, przejdźmy do konkretów! Przy rankingu stoi jak byk, że „te osoby będą rządzić w blogosferze i social mediach”, a internet nigdy nie kłamie. Dlatego ogłaszam wszem i wobec, że gdy już zostanę Cesarzową Diamentową Królową, moimi pierwszymi dekretami będą:

  1. Darmowe szczepienia zalecane dla wszystkich, którzy tylko zechcą.
  2. Odpowiedzialność prawna taka sama, jaką mają medycy, dla wszystkich sprzedawców środków i gadżetów, które rzekomo leczą choroby lub przed nimi chronią.
  3. Kursy USG płuc na wszystkich oddziałach i w przychodniach pediatrycznych w kraju. (Bo dostaję od Was info, że do aparatów zwykle dostęp w jakiś sposób jest).
  4. Wprowadzenie do wszystkich barów i restauracji opcji śmietany do frytek.
  5. Główna rola dla Smutnego Manekina w spocie reklamowym sklepów budowlanych (wiem, że to prywata, ale obiecałam mu już dawno).

Jeśli ktoś inny mi ukradnie te pomysły i wprowadzi je wcześniej, nie obrażę się wcale, jak przystało na litościwą Królową!

CAŁY RANKING TUTAJ