Zbiórka dla Kubusia – podsumowanie

Jak pewnie już wszyscy wiecie, Kubuś Zwierzchowski, dla którego zbieraliśmy pieniądze na operację kardiochirurgiczną w USA, 19.07. zmarł. Nie bardzo znajduję słowa, żeby tu cokolwiek dodać, poza wyrazami współczucia dla jego najbliższych :(,

Skarbonka

Zanim to się stało, do naszej skarbonki, podłączonej do głównej zbiórki, zebraliśmy 23 556,93 zł. Te pieniądze, jak i inne ze zbiórki, decyzją rodziców Kubusia zostały przekazane na zbiórkę Bartusia Przychodzkiego z SMA1.

Licytacje

W międzyczasie trwało jeszcze kilkanaście licytacji na Allegro. Po ich wygraniu każdy mógł zdecydować, czy chce anulować licytację ze względu na śmierć Kubusia, czy zakupić przedmiot, a wpłata zostanie przeznaczona na inny cel charytatywny.

3 licytacje (update: tylko 2) nie doszły do skutku, wszyscy pozostali zwycięzcy zdecydowali się dokończyć licytację. Kwota z ich wpłat zasiliła zgodnie z moją zapowiedzią na instagramię zbiórkę Nikosia Wasilewskiego.

Wszystkie pieniądze z akcji, choć nie tak, jak zakładaliśmy na początku 🙁 wsparły zbiórki potrzebujących dzieci.

Serdecznie dziękuję Wam za wszystkie hojne wpłaty i za to, że po raz kolejny mogłam na Was liczyć.

I podziękowania dla osób, którzy gdy piszę: „Robię znów akcję charytatywną, pomożesz?”, odpowiadają „Jasne”. Tak było i tym razem, i dostarczyli mnóstwo supcio rzeczy na nasze licytacje. Wielkie dzięki dla:

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam wszystkim za pomoc.