Zbiórka dla Kubusia Zwierzchowskiego

Aktualizacja:

Wczoraj (19.07.2021) Kubuś zmarł :(.

Podsumowanie całej akcji znajdziecie TUTAJ.

NASZA SKARBONKA DLA KUBUSIA

NASZE LICYTACJE DLA KUBUSIA

Drogie Ziomeczki, to nasza kolejna wspólna akcja charytatywna. TUTAJ możecie zobaczyć podsumowanie z ostatniej: ile zebraliśmy, kto przekazał nam rzeczy na licytacje. Serdecznie Wam dziękuję za pomoc wtedy i we wszystkich wcześniejszych akcjach!

Tutaj było wcześniej zdjęcie Kubusia ze szpitala. Ponieważ chłopiec odszedł, usunęłam je, bo nie wiem, czy rodzice życzą sobie, żeby zdjęcia chłopca zostały w internecie.

Zbieramy na to, żeby mały podkarpacki chłopiec Kubuś Zwierzchowski miał szansę na operację skomplikowanej wady serca. Specjaliści w Polsce zrobili już bardzo dużo. Z relacji rodziców i dokumentacji, którą mi przedstawili wynika, że na ten moment (w tym wieku Kubusia) w Polsce nie da się zrobić więcej. A stan chłopca jest poważny i czas gra tutaj dużą rolę. Na podstawie przesłanej dokumentacji operacji na tak małych naczyniach podjął się ośrodek w Stanford w USA.

Tutaj możecie przeczytać opis całej zbiórki „KUBUSIOWE SERDUSZKO”.

Tutaj jest ogólna facebookowa grupa licytacyjna.

Czy uda się zebrać całą kwotę, czy uda się zorganizować transport medyczny do USA i operację? Nie wiem. To jest ta ciężka strona medycyny. Nie powiem Wam tu na 100% „wszystko będzie dobrze”.

Ale możemy dać Kubusiowi szansę.

Będę ze swojej strony wymyślać sposoby, żeby Was zachęcić, śledźcie na bieżąco akcję na INSTAGRAMIE. Mam już parę pomysłów, a na pewno będziecie tam podpowiadać kolejne :).

Za całą pomoc podczas wszystkich poprzednich i tej akcji bardzo Wam dziękuję. I zabieramy się do działania!

NASZA SKARBONKA DLA KUBUSIA

NASZE LICYTACJE DLA KUBUSIA